İstanbul, Türkiye
+905324130402
info@gidageridonusum.com

Biz Kimiz?

Gıda Atıklarını “Organik Yem” olarak Geri Kazandırıyoruz.

Genellikle gıda fabrikalarından, restoranlardan çıkan atıklar hammadde olarak kullanılmaktadır. Örneğin; ekmek, çikolata, gofret, nişasta, hazır sandviç, kuruyemiş atıkları gibi birçok gıda atığı organik yem üretiminin hammaddesini oluşturabilmektedir.

Ekmek, Hamur Bazlı Atıklar 93%
Makarna ve Noodle Formundaki Atıklar 88%
Bisküvi, Cips ve Kuruyemiş Atıkları 61%
Çikolata ve şekerleme Atıkları 53%

Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayın…

Tarihçe

Biyom, İstanbul'da 10.000 m2 alan üzerinde, gıda türünden birçok atığın geri kazandırılması amacıyla 2018 yılında kuruldu. 20'den fazla ekibimizle, 3 yılı aşkın süredir her gün daha sürdürülebilir bir gıda geri dönüşümü için çalışıyoruz. Biyom, gıda endüstrisinden kaynaklanan gıda atıklarını son model ve teknolojideki makineleriyle hayvan yemi üretimi yapmaktadır. "Gıdada Sıfır Atığı Başlatıyoruz" sloganıyla yola çıkan Biyom, her yıl 15.000 tondan fazla gıda maddesini yüksek kaliteli ve kolay kullanılabilir inek, köpek ve tavuk yemi olarak gıda döngüsüne geri döndürüyor. .

Ne Yapıyoruz?

Biyom, İstanbul’da kurulu, konusunda uzman kadrosuyla atık üreticilerine “Atık Yönetimi Hizmeti” sunmaktadır. Onlarca atık kodu ile tesisine atık kabul edebilen Biyom, Tehlikesiz türden birçok atığın toplanması, ayrıştırılması, işlenmesi ve geri kazanımına yönelik faaliyetlerini; Çevre Kanununa istinaden yayımlanan ilgili yönetmelikler, genelgeler, tebliğler ve her türden yasal düzenlemelere uygun olarak yönetmektedir.

Hedefimiz

Faaliyetlerimizi Sosyal Sorumluluk, Bilgi, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, geri dönüşüm sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

İletişim

Teklif ve detaylı bilgi için bize yazın

Biyom, gıda endüstrisi ile birlikte döngüsel tarıma ve daha sürdürülebilir inek, köpek ve kümes hayvanı çiftçiliğine katkıda bulunuyor. Nihai hedef, sürdürülebilir ve atıksız bir gelecektir.

Nasıl Yapıyoruz?

Ne Yapıyoruz?

“Gıdada Sıfır Atığı Başlatıyoruz” sloganıyla yola çıkan Biyom, her yıl 15.000 tondan fazla gıda maddesini yüksek kaliteli ve kolay kullanılabilir inek, köpek ve tavuk yemi olarak gıda döngüsüne geri döndürüyor.

Misyon-Vizyon-Kalite

Misyon

"Sıfır Atık"

Kaynak kullanımını önleme ve azaltma, sıfır atık hedefine odaklanan, kaynak yönetimi ve sürdürülebilirlik faaliyetini yürüten, kalite standartları ve yasal mevzuatlar çerçevesinde “Atık Yönetimi” hizmeti veren firmayız

Vizyon

"Sürdürülebilirlik"

Öncelikle kendi etkinlik alanımızda olmak üzere Türkiye’de ve Dünya’da ulaşabileceğimiz her yere ulaşarak çevre farkındalığı oluşturmak ve kaynak kullanımını azaltarak, sürdürülebilir yaşamı mümkün kılacak süreçler tasarlamak.

Kalite

"Müşteri Odaklı"

Faaliyetlerimizi sürdürürken; gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, çevre koruma bilinciyle sağladığımız hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek.

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.