İstanbul, Türkiye
+908508855402
info@gidageridonusum.com

Biz Kimiz?

Gıdada Sıfır Atığı Başlatıyoruz.

Gıda Atıklarını “Organik Yem” olarak Geri Kazandırıyoruz.

Genellikle gıda fabrikalarından, restoranlardan çıkan atıklar hammadde olarak kullanılmaktadır. Örneğin; ekmek, çikolata, gofret, nişasta, hazır sandviç, kuruyemiş atıkları gibi birçok gıda atığı organik yem üretiminin hammaddesini oluşturabilmektedir.

Ekmek, Hamur Bazlı Atıklar 93%
Makarna ve Noodle Formundaki Atıklar 88%
Bisküvi, Cips ve Kuruyemiş Atıkları 61%

Sed metus diam, cursus sed efficitur euismod, pharetra in eros.

Tatihçe

2018 yılında Çevre Danışmanlık ile faaliyetine başlayan Gıda Geri Dönüşüm Ltd. 2020 yılında Gıda Geri Dönüşümü sektörüne geçiş yaptı. Sektördeki gelişmenin etkisi ile uzun vadeli stratejik büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına Lisans kapsamını ve Faaliyet alanlarını artırmayı hedeflemektedir.

Ne Yapıyoruz?

Gıda Geri Dönüşüm Ltd. Arnavutköy, İstanbul’da kurulu, konusunda uzman kadrosuyla atık üreticilerine “Atık Yönetimi Hizmeti” sunmaktadır. Onlarca atık kodu ile tesisine atık kabul edebilen Gıda Geri Dönüşüm, Tehlikesiz türden birçok atığın toplanması, ayrıştırılması, işlenmesi ve geri kazanımına yönelik faaliyetlerini; Çevre Kanununa istinaden yayımlanan ilgili yönetmelikler, genelgeler, tebliğler ve her türden yasal düzenlemelere uygun olarak yönetmektedir.

Hedefimiz

Faaliyetlerimizi Sosyal Sorumluluk, Bilgi, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, geri dönüşüm sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

İletişim

Teklif ve detaylı bilgi için bize yazın

Gumbo beet greens corn soko endive gumbo gourd. Parsley shallot courgette tatsoi pea sprouts fava bean collard greens dandelion okra wakame tomato. Dandelion cucumber earthnut pea peanut soko zucchini.

Section Subtitle

Want to work with us?

Soko radicchio bunya nuts gram dulse silver beet parsnip napa cabbage lotus root sea lettuce brussels sprout cabbage.

Catsear cauliflower garbanzo yarrow salsify chicory garlic bell pepper napa cabbage lettuce tomato kale arugula melon sierra leone bologi rutabaga tigernut. Jícama garlic courgette coriander radicchio plantain scallion cauliflower fava bean desert raisin.

We are currently looking for the following positions:

  • Lead developer
  • Client manager
  • Marketing Specialist

Misyon-Vizyon-Kalite

Misyon

"Sıfır Atık"

Kaynak kullanımını önleme ve azaltma, sıfır atık hedefine odaklanan, kaynak yönetimi ve sürdürülebilirlik faaliyetini yürüten, kalite standartları ve yasal mevzuatlar çerçevesinde “Atık Yönetimi” hizmeti veren firmayız

Vizyon

"Sürdürülebilirlik"

Öncelikle kendi etkinlik alanımızda olmak üzere Türkiye’de ve Dünya’da ulaşabileceğimiz her yere ulaşarak çevre farkındalığı oluşturmak ve kaynak kullanımını azaltarak, sürdürülebilir yaşamı mümkün kılacak süreçler tasarlamak.

Kalite

"Müşteri Odaklı"

Faaliyetlerimizi sürdürürken; gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, çevre koruma bilinciyle sağladığımız hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek.

Translate »
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.